05-12-14

WEDSTRIJDEN week-end 06 & 07.12.14

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

 

Milano - WM Equano

DE DECKER Ronny

 

Diamond Dice Rado - Sportif Temse

5-0 FF

 

Katasvilla - D'Anciens

CEM Ari

14u00

The Cup - Oude Schuur

CALLEBAUT Carry

13u30

SK Vlierkouter - AVC De Vlasbloem

DE WILDE Marc

 

VKW '70 - Donkere Wolk

OSMAN Buba

 

Ham United - Klauwaerts Malpertuus

VERMEULEN Danny

 

MM am '72 (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

15u30

Novelty - Excelsior De Kring

METS Jean-Pierre

 

Fina - Koekoek Welkom Sport

RAES Paul

 

Athletico Oudenbos - Salamander

BAUWENS Kristof

 

Bondgalm Bos - FC Everslaer

FOBE Paul

 

RWD Lokeren - King's Erotica

FATHI Demir

14u00

FC Lokeren - FC Puivelde

SPEELMAN Chris

 

Stille Vrienden - VK Rodeo

DANEEL Walther

 

Red Star Bosdorp (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

Bospark - Briel Potstampers

GORIS Hubert

 

Squadra Nera - Red Star '93

DE KINDERS Danny

 

VK Trappen Steels - FC Karree

OSMAN Kaplan

14u00

FC Francorchamps - FC Gülspor

FLIES Geert

 

FC Durmen - VK Velle

PIETERS Guido

 

VC Reinaert - VK Snuffel

DE PLUKKER David

 

Real Hansevelde - Real Heibos

DE ROOVER Luc

 

Vatanspor (vrij)

 

 

......................................................................

 

 

.

 

 

 

 

 

aftrap te 10u00 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZON 1

 

 

VK Volksunie - Koninckshof

DE DECKER Ronny

 

Bondgalm Bos - Kozlucayspor

DE PLUKKER David

 

Spaans Kwartier - Zeemeermin

FLIES Geert

 

VK Gouden Leeuw - FC Bospark

AUBROECK Ferdi

 

Young Boys - Cado

DE WILDE Marc

 

Harlem Globeshotters (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 2

 

 

FC Wijnveld - VK Were Di

BENLI Murat

 

VK Woodstock '66 - FC Sint Niklaas

SACK René

 

KWB Oppuurs - VK Zogge

CORNU Marc

 

Rembrandt - FC St.Anna Lokeren

THIERENS Ivan

 

VK Velle - VK Pulsh '08

VERMEULEN Danny

 

Verbroedering Briel (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 3

 

 

Scoutshuis '81 - FC Anatolia

5-0 FF

 

VK Stekene - Herleving

DE LOOSE Boudewijn

 

Real Heibos - SK Post

DULLAERT Ronny

 

KWB Elversele - FC Standaard Lokeren

RAES Paul

 

VK 't Vlietje - FC Falstaff

BAUWENS Kristof

 

SK Belsele (vrij)

 

 

......................................................................

......................................................................

 

 

 

 

.

 

20:27 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.