30-10-14

WEDSTRIJDEN week-end 01 & 02.11.14

 

FOOT

 

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

beker

ZATERDAGBEKER 1/16° FINALE'S

 

 

 

 

 

 

 

 

WM Equano (1) - VK Velle (3)

SMET Benny

 

AVC De Vlasbloem (1)  - The Cup (1)

METS Jean-Pierre

 

FC Everslaer (1) - VKW '70 (1)

DE DECKER Ronny

 

MM am '72 (1) - Bondgalm Bos (2)

SPEELMAN Kris

 

VK Rodeo (2) - Diamond Dice Rado (1)

GORIS Hubert

 

FC Bospark (3) - FC Lokeren (2)

RAES Paul

 

Athletico Oudenbos (2) - SK Vlierkouter (1)

CEM Ari

 

FC Puivelde (2) - Ham United (1)

VERMEULEN Danny

 

Fina (2) - Squadra Nera (3)

DE BRUYN Frankie

 

Stille Vrienden (2) - VC Reinaert (3)

DE PLUKKER David

15u00

KP De Donkere Wolk (1) - Francorchamps (3)

OSMAN Kaplan

15u00

Salamander (2) - Katasvilla (1)

DULLAERT Ronny

15u00

Oude Schuur (1) - Koekoek Welkom Sport (2)

AFASI Khalil

15u00

D'Anciens (1) - Novelty (2)

DE WILDE Marc

15u30

Klauwaerts Malpertuus (1) - Milano (1)

CALLEBAUT Carry

15u30

Sportif Temse (1) - King's Erotica (2)

FLIES Geert

 

 

 

 

......................................................................

......................................................................

 

INHAALWEDSTRIJDEN

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

 

geen wedstrijden

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

 

geen wedstrijden

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

Vatanspor - Real Hansevelde

DE ROECK Guy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

beker

ZONDAGBEKER voorronde (speeldag 4)

 

 

 

 

 

aftrap te 10u00 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

poule A

 

 

FC Wijnveld - VK 't Vlietje

DE WILDE Marc

 

KWB Oppuurs - Zeemeermin

AFASI Khalil

 

VK Zogge - Anatolia

5-0 FF

 

Harlemglobeshotters - VK Volksunie

DE DECKER Ronny

 

 

 

 

poule B

 

 

Herleving - Verbroedering Briel

BENLI Murat

 

Cado - VK Were Di

FOBE Paul

 

Falstaff - SK Belsele

THIERENS Ivan

 

VK Woodstock '66 - Kozlucayspor

DE ROECK Guy

 

 

 

 

poule C

 

 

FC St.Niklaas - VK Stekene

BAUWENS Kristof

 

FC Spaans Kwartier - Young Boys

ARCATI Jacques

 

VK Pulsh '08 - VK Velle

OSMAN Kaplan

 

VK Gouden Leeuw - FC Koninckshof

VERMEULEN Danny

 

 

 

 

Poule D

 

 

KWB Elversele - Scoutshuis '81

DE PLUKKER David

 

FC St.Anna Lokeren - Bondgalm Bos

SACK René

 

Real Heibos - SK Post

DE LOOSE Boudewijn

 

FC Bospark - FC Rembrandt

DE LANDTSHEER Marc

 

......................................................................

......................................................................

 

.

 

00:00 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) | Tags: walivo |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.