17-10-14

WEDSTRIJDEN week-end 18 & 19.10.14

 

FOOT

 

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

 

SK Vlierkouter - VKW '70

DANEEL Walther

 

WM Equano - Katasvilla

FLIES Geert

15u00

Dimaond Dice Rado - The cup

FOBE Paul

15u00

D'Anciens - AVC De Vlasbloem

VERMEULEN Danny

15u00

KP De Donkere Wolk - MM am '72

BAUWENS Kristof

15u00

Oude Schuur - Klauwaerts Malpertuus

DE DECKER Ronny

 

Ham United - Sportif Temse

SPEELMAN Kris

 

Milano (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

15u00

Excelsior De Kring - Athletico Oudenbos

DULLAERT Ronny

15u30

Novelty - FC Everslaer

CALLEBAUT Carry

 

Fina - RWD Lokeren

OSMAN Kaplan

15u00

Salamander - FC Puivelde

DE NEEF Filip

 

Red Star Bosdorp - Bondgalm Bos

AFASI Khalil

 

King's Erotica - Stille Vrienden

CEM Ari

 

VK Rodeo - Koekoek Welkom Sport

DE PLUKKER David

 

FC Lokeren (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

FC Durmen - FC Francorchamps

DE ROOVER Luc

 

Vatanspor - Gülspor

OSMAN Buba

 

Squadra Nera - VK Velle

DE ROECK Guy

 

Real Hansevelde - VC Reinaert

OOSTERLINCK Ronny

 

Red Star '93 - FC Bospark

DE WILDE Marc

16u00

VK Trappen Steels - VK Snuffel

ARDALI Ertan

 

FC Karree - Real Heibos

DE LOOSE Boudewijn

 

Briel Potstampers (vrij)

 

 

......................................................................

 

 

.

 

 

 

 

 

aftrap te 10u00 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZON 1

 

 

Kozlucayspor - Harlem Globeshotters

DE WILDE Marc

 

Koninckshof - Zeemeermin

VERMEULEN Danny

 

VK Volksunie - FC Bospark

ARCATI Jacques

 

Bondgalm Bos - VK Gouden Leeuw

BAUWENS Kristof

 

Cado - FC Spaans Kwartier

BENLI Murat

 

Young Boys (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 2

 

 

VK Woodstock '66 - VK Zogge

DE DECKER Ronny

 

VK Were Di - Rembrandt

SACK René

 

Verbroedering Briel - FC St.Anna Lokeren

CORNU Marc

 

FC Wijnveld - KWB Oppuurs

DE ROECK Guy

 

FC St.Niklaas - VK Velle

DE LOOSE Boudewijn

 

VK Pulsh '08 (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 3

 

 

SK Post - FC Anatolia

THIERENS Ivan

 

Scoutshuis '81 - KWB Elversele

FLIES Geert

 

Herleving - SK Belsele

AFASI Khalil

 

VK 't Vlietje - FC Standaard Lokeren

SPEELMAN Kris

 

Falstaff - VK Stekene

DE PLUKKER David

 

Real Heibos (vrij)

 

 

......................................................................

......................................................................

 

 

 

 

.

 

00:00 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) | Tags: walivo |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.