10-10-14

WEDSTRIJDEN week-end 11 & 12.10.14

 

FOOT

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

15u00

Diamond Dice Rado - FC Milano

AFASI Khalil

 

WM Equano - D'Anciens

METS Jean-Pierre

15u30

Sportif Temse - MM am '72

OSMAN Buba

15u00

Katasvilla - Oude Schuur

OSMAN Kaplan

15u00

The Cup - VKW '70

CALLEBAUT Carry

 

AVC De Vlasbloem - Klauwaerts Malpertuus

DE BRUYN Frankie

15u00

KP De Donkere Wolk - Ham United

FLIES GEERT

 

SK Vlierkouter (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

 

PC Puivelde - RWD Lokeren

DE WILDE Marc

 

Red Star Bosdorp - FC Everslaer

VERMEULEN Danny

 

Stille Vrienden - Athletico Oudenbos

DE DECKER Ronny

14u00

FC Lokeren - Excelsior De Kring

SMET Benny

 

King's Erotica - Novelty

EECKHAOUDT Ronny

 

Bondgalm Bos - Fina

SPEELMAN Kris

 

VK Rodeo - Salamander

BAUWENS Kristof

 

Koekoek Welkom Sport (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

Real Hansevelde - Red Star '93

ARDALI Ertan

 

Vatanspor - VK Trappen Steels

ARCATI Jacques

 

FC Karree - FC Francorchamps

RAES Paul

16u00

FC Gülspor - FC Durmen

DANEEL Walther

 

VK Velle - VK Snuffel

CEM Ari

15u30

Briel Potstampers - VC Reinaert

AUBROECK Ferdi

 

Real Heibos - FC Bospark

DE ROECK Guy

 

Squadra Nera (vrij)

 

 

......................................................................

...............................................................

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

beker

BEKER voorronde (speeldag 3)

 

 

 

 

 

aftrap te 10u00 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

poule A

 

10u30

FC Anatolia - VK 't Vlietje

DE ROECK Guy

 

FC Zeemeermin - VK Volksunie

BAUWENS Kristof

 

FC Wijnveld - Harlem Globeshotters

VERMEULEN Danny

 

KWB Oppuurs - VK Zogge

DE LOOSE Boudewijn

 

poule B

 

 

Verbroedering Briel - Cado

DE DECKER Ronny

 

Falstaff - Herleving

CORNU Marc

 

VK Woodstock '66 - Were Di

THIERENS Ivan

 

Kozlucayspor - SK Belsele

DE PLUKKER David

 

poule C

 

 

VK Stekene - FC Spaans Kwartier

DE WILDE Marc

 

VK Pulsh '08 - FC St.Niklaas

SACK René

 

VK Gouden Leeuw - Young Boys

DULLAERT Ronny

 

FC Koninckshof - VK Velle

BENLI Murat

 

Poule D

 

 

Scoutshuis '81 - FC Bospark

AFASI Khalil

 

Rembrandt - Real Heibos

FOBE Paul

 

SK Post - FC St.Anna Lokeren

FLIES Geert

 

Bondgalm Bos - KWB Elversele

RAES Paul

 

 

 

 

 

 

00:00 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) | Tags: walivo |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.