03-10-14

WEDSTRIJDEN week-end 04 & 05.10.14

 

FOOT

 

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

 

AVC De Vlasbloem - KP De Donkere Wolk

DE WILDE Marc

 

Milano - d'Anciens

FOBE Paul

 

MM am '72 - WM Equano

DULLAERT Ronny

 

Oude Schuur - Sportif Temse

op 11.11.14

15u00

Katasvilla - SK Vlierkouter

RAES Paul

15u30

Klauwaerts Malpertuus - The Cup

VERMEULEN Danny

 

Ham United - Diamond Dice Rado

DE DECKER Ronny

 

VKW '70 (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

15u00

Salamander - Bondgalm Bos

FLIES Geert

 

FC Everslaer - FC Puivelde

METS Jean-Pierre

 

Athletico Oudenbos - Red Star Bosdorp

DANEEL Walther

 

Koekoek Welkom Sport - Stille Vrienden

CALLEBAUT Carry

15u30

Novelty - FC Lokeren

DE BRUYN Frankie

 

Fina - King's Erotica

ARCATI Jacques

 

RWD Lokeren - VK Rodeo

MERCKX Herman

 

Excelsior De Kring (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

VC Reinaert - VK Velle

V.DOORSLAER Omer

 

FC Bospark - Gülspor

DE PLUKKER David

15u30

Briel Potstampers - Karree

SPEELMAN Kris

 

VK Snuffel - Vatanspor

DE ROECK Guy

 

Squadra Nera - FC Durmen

HANNF Koen

14u00

Francorchamps - Real Hansevelde

SMET Benny

 

Red Star '93 - Trappen Steels

BAUWENS Kristof

 

Real Heibos (vrij)

 

 

......................................................................

 

 

.

 

 

 

 

 

aftrap te 10u00 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

ZON 1

 

 

VK Volksunie - Bondgalm Bos

VERMEULEN Danny

 

Koninckshof - FC Spaans Kwartier

DE ROECK Guy

 

Harlem Globeshotters - VK Gouden Leeuw

OSMAN Kaplan

 

Young Boys - Kozlucayspor

DE DECKER Ronny

 

Zeemeermin - FC Bospark

SACK René

 

Cado (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 2

 

(*)

FC WIjnveld - FC St.Niklaas

AFASI Khalil

 

Verbroedering Briel - KWB Oppuurs

THIERENS Ivan

 

VK Were Di - VK Pulsh '08

DE WILDE Marc

 

FC Rembrandt - VK Woodstock '66

SMET Benny

 

VK Zogge - VK Velle

DE PLUKKER David

 

FC St.Anna Lokeren (vrij)

 

 

 

 

 

ZON 3

 

 

VK 't Vlietje - FC Scoutshuis '81

BAUWENS Kristof

10u30

Real Heibos - FC Anatolia

SPEELMAN Kris

 

VK Stekene - FC Standaard Lokeren

DE LOOSE Boudewijn

 

KWB Elversele - SK Post

ARCATI Jacques

 

SK Belsele - Falstaff

RAES Paul

 

Herleving (vrij)

 

 

......................................................................

......................................................................

 

 

 

 

walivo

 

 

 

00:00 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) | Tags: walivo |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.