19-09-14

WEDSTRIJDEN week-end 20 & 21.09.14

 

FOOT

 

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAT 1

 

 

MM am '72 - D'Anciens

CEM Ari

15u00

Katasvilla - KP De Donkere Wolk

VERMEULEN Danny

15u30

Sportif Temse - Klauwaerts Malpertuus

V.WIJNSBERGHE Johan

 

VKW '70 - WM Equano

OSMAN Kaplan

 

FC Milano - SK Vlierkouter

DE BRUYN Frankie

15u00

Diamond Dice Rado - Oude Schuur

METS Jean-Pierre

15u00

The Cup - Ham United

OSMAN Buba

 

AVC De Vlasbloem (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 2

 

 

Athletico Oudenbos - Koekoek Welkom Sport

SPEELMAN Kris

 

FC Everslaer - Excelsior De Kring

DE WILDE Marc

15u30

Novelty - RWD Lokeren

DE DECKER Ronny

 

Fina - FC Puivelde

CALLEBAUT Carry

 

Red Star Bosdorp - Salamander

RAES Paul

 

Stille Vrienden - Bondgalm Bos

DULLAERT Ronny

14u00

FC Lokeren - VK Rodeo

POPPE Roland

 

King's Erotica (vrij)

 

 

 

 

 

ZAT 3

 

 

VK Velle - Gülspor

OOSTERLINCK Ronny

 

VC Reinaert - FC Karree

FLIES GEERT

 

FC Bospark - Vatanspor

STEELS Ferdy

 

Squadra Nera - Briel Potstampers

DE ROECK Guy

 

Real Hansevelde - VK Snuffel

AFASI Khalil

 

Red Star '93 - FC Durmen

V.DOORSLAER Omer

 

VK Trappen Steels - Real Heibos

BAECKELANDT Willy

 

Francorchamps (vrij)

 

 

......................................................................

...............................................................

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

BEKER voorronde (speeldag 1)

 

 

 

 

 

aftrap te 14u30 tenzij anders vermeld

 

 

 

 

 

poule A

 

 

VK 't Vlietje - KWB Oppuurs

SACK René

 

VK Zogge - FC Wijnveld

RAES Paul

 

Harlem Globeshotters - FC Zeemeermin

ARCATI Jackie

 

VK Volksunie - FC Anatolia

FLIES Geert

 

poule B

 

 

FC Falstaff - Verbroedering Briel

BAUWENS Kristof

 

VK Woodstcok '66 - Cado

DE PLUKKER David

 

Kozlucayspor - VK Herleving

DE LOOSE Boudewijn

 

SK Belsele - Were Di

CORNU Marc

 

poule C

 

 

VK Pulsh - VK Stekene

AFASI Khalil

 

VK Gouden Leeuw - FC Spaans Kwartier

THIERENS Ivan

 

FC Koninckshof - FC St.Niklaas

DE DECKER Ronny

 

VK Velle - Young Boys

FOBE Paul

 

Poule D

 

 

Real Heibos - Scoutshuis '81

DE WILDE Marc

 

FC Bospark - FC St.Anna Lokeren

BENLI Murat

 

Rembrandt - KWB Elversele

VERMEULEN Danny

 

SK Post - Bondgalm Bos

OSMAN Kaplan

 

 

 

 

 

 

19:38 Gepost door manolito in Voetbal, walivo | Permalink | Commentaren (0) | Tags: walivo |  Facebook | |  Print

De commentaren zijn gesloten.